PROFESYONELLİK

 

Teoride biz varız, uygulamada biz varız. Uzun yılara dayanan  tecrübe ve bilgi birikimimizi LİDERTEK ZAMAN ’da birleştirerek iş arkadaşlarımızla birlikte gerçek başarılar elde etmek için biz varız diyoruz.

Bizim farkımız var; özveri, bilgi birikimimiz, yaptığımız işe olan  sevgi ve saygı, çalışkan ekibimiz ile PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİNİN her kalemini yapıp, PAKET HİZMET verdiğimiz için çözüm ortaklarımızın vakit, para ve güven kaybetmelerini önlüyoruz ve iş güçlerini diğer işlerde kullanarak piyasada önde olmalarının hazını birlikte yaşıyoruz.

 

MİSYONUMUZ

LİDERTEK ZAMAN  aile bireyleri ve iş ortaklarımız üzerine iki misyonumuz vardır.

Aile bireylerimiz üzerine olan misyonumuz.

LİDERTEK ZAMAN insani değerleri esas alarak kurulmuş bir firmadır. Her şey insanların birlikte mutlu yaşamaları içindir. LİDERTEK ZAMAN aile bireylerinin mutluluk, sosyal ve mesleki gelişimi için bütün imkanlarını kullanacak ve deneyim-tecrübelerini gelecek nesillere aktaracaktır.

İş ortaklarımız üzerine olan misyonumuz.

İş ortaklarımızın talep ve ihtiyaçlarını her zaman güler yüzlü LİDERTEK ZAMAN aile bireyleri ile kaliteli hizmet vererek karşılamak ve LİDERTEK ZAMAN ailesinin onlarla aynı hedefe koştuğunu hissettirmek.

 

TAAHHUT

Alanında başarılı bir çalışma yürüten LİDERTEK ZAMAN , bu alanda rakipsizdir. Bu başarıdaki en büyük etkenler;

1-Firma bünyesinde PDKS işini seven, işe saygı duyan ve özverili bireyler

2-1 yılın üzerinde PDKS alanında çalışmış olan yönetim ekibi

3-Kaliteli formen ve usta ekibi

4-Firma kadrosundaki bireylerin planlı ve programlı çalışma sistemini benimsemiş olmaları

5-İş sürecinde ileri teknoloji ürünleri olan program ve ekipmanların kullanılması

6-Sürekli iş takip sistemi gibi çok önemli değerlerimizdir.

 

SERVİS VE EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

 

İş ortaklarımızın yaptıkları işlerin ne kadar önemli ve geçen her saniyenin ne kadar değerli olduğunu LİDERTEK ZAMAN olarak çok iyi biliyoruz. Bu sebepten dolayı donanımlı servis ekibimiz ile zamana karşı yarışıyoruz.

 

SERVİS POLİTİKAMIZ

* En kısa sürede servis-bakım hizmetlerinin verilmesi,

* Müşteri memnuniyetinin maksimum seviyede tutulması,

* Yedek parça tedariğinin en kısa sürede gerçekleştirilmesi,

* Servis kalitesinin artırılması için ilgili teknolojik gelişmelerin takibinin yapılarak servis hizmetlerine adapte edilmesi,

* Yetkili servis personelinin sürekli gelişimlerinin sağlanması amacı ile eğitim ve bilgi alışverişlerinin sürekliliğinin sağlanması,

* Sistemlerin kurulumundan önce süpervizörlük hizmetlerinin verilmesi,

LİDERTEK ZAMAN ekibinin kendisine belirlemiş olduğu temel değerlerdir.

 

EĞİTİM

İş ortaklarımızın daha iyi, daha problemsiz ve hızlı çözüm üretip kısa sürede çözüm almaları için teorik ve en önemlisi kendi sistemleri üzerinde birebir uygulamalı eğitim programı uygulamaktayız.